Astropay Kart Firmaları

Astropay Kart Firmaları2008 yılında alışveriş piyasasına giren Astropay bugün dünyanın en çok tercih edilen evrensel ön ödemeli sistemi haline geldi. Bugün dünyanın birçok ülkesinde binlerce Astropay kart satan firma var. Bu firmaların yanında bu sistemi kullanarak insanları dolandırmak isteyen bir çok paravan firmalar kuruldu. Bu firmalar ödeme aldıktan sonra size ön ödemeli kartı vermezler. Bu yüzden firma seçerken çok dikkat etmek gerekir. Güvenlik açığı olan geçmişi olmayan bilmediğiniz firmalardan uzak durmalısınız.

Astropay kart firmaları kart satarken aldığı komisyon miktarına bağlı olarak fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Bir firmada 10 dolarlık kart 43 lira iken bir başka firmada bu 42 lira olabilir. Dolar kurunun 3,7 lira olduğu bir günde 10 dolarlık kartın 36 lira olması söz konusu değildir. Bu fiyatı veren firmalar güvenilir firma değildir. Muhtemelen ödeme yaptıktan sonra size yanlış dijital şifre vereceklerdir ya da hiçbir şifre verilmeyecektir.

Astropay kart firmaları ile alışveriş yaparken çok dikkatli olmalısınız. Kişisel bilgilerinizi kesinlikle vermeyin. Özellikle kredi kartı bilginizi kesinlikle vermeyin. Kodun müşteri temsilcisi aracılığı ile verilmesini istemeyin. Bu teklifi kendinizde yapmayın. Çünkü internet dünyasında kodunuz bir başkasının eline geçebilir. Bu durumda kodunuz bir başkası tarafından harcanır siz de bir hak iddia edemezsiniz. En güvenilir yöntem ödeme yaparken açıklama kısmına yazdığınız telefon numaranıza kodun gelmesidir. Bugün profesyonel çalışan firmalar bu şekilde hizmet vermektedir.

Astropay kart aldıktan sonra aldığınız kodu saklamalısınız. Birçok firma gün sonunda bütün bilgileri siler. Tekrar bağlandığınızda size kodu göndermeyebilirler. Dijital rakamlarınızı iyi muhafaza etmelisiniz. Bu kod sizin paranızdır. Kaybetmeniz ve çaldırmanız durumunda firma bunu karşılamayacaktır. Firma size kodu ilettiği anda kodu datasından siler. Bir kodu farklı 2 kişiye satmaları söz konusu değildir. Bu yüzden firma seçerken çok dikkat etmek gerekir. Güvenlik açığı bulunan yeni firmalara itibar etmeyin.

Astropay ile alışveriş yapmak çok kolay hale geldi. Ödemeler anlık olarak onaylanır. Kartlar 1 yıl sonunda kimseyle muhatap olmadan kendiliğinden kapanır. Bu sürede kartın bakiyesini harcamanız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir