Astropay Kart Ödemesi Nasıl Yapılır?

Astropay Kart Ödemesi Nasıl Yapılır?Astropay 2008 yılında ekonomi dünyasına bomba gibi bir giriş yaptı. Bugün kredi kartı kadar kullanımı yaygın bir evrensel ödeme sistemi haline geldi. Dünyanın neresinde olursanız olun çevrimiçi marketlerde oyun sitelerinde harcama yapmak için Astropay kart kullanabilirsiniz. Harcama yaparken kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak deşifre olmadan alışveriş yapmanıza imkan sağlar.

Astropay karta ücretsiz bir karttır. Kart aidatı, kart işletim ücreti ödemezsiniz. Kartı satın alırken sadece karta yükleyeceğiniz para kadar ödeme yaparsınız. Kart dolar bazlı çalışır. 10 dolar ile 1000 dolar arasında değişen miktarlarda kart satın alabilirsiniz. 10, 15,20, 25, 50, 100, 250, 500, 1000 şeklinde kartlar mevcuttur. Kart ömrü kartın bakiyesi bitince otomatik olarak sona erer. Kart bakiyenizi 1 yılda bitirmek zorundasınız. 1 yılın sonunda kart içinde paranız bulunsa bile iptal olacak içindeki paranız boşa gidecektir. İptal olan kartın yeniden basılması mümkün değildir.

Astropay kart firması bulup firmaya güncel Astropay fiyatlarını sorabilirsiniz. Size uygun miktarı belirleyip müşteri temsilcilerinden ödeme yapmak için banka hesap numaralarını istersiniz. Size verilen hesap numarasına kart bedelini yatırırsınız. Açıklamaya telefon numaranızı doğru biçimde girmeyi unutmayın. Yanlış girdiğiniz taktirde kodlar girdiğiniz numaraya gidecektir. Bu durum astropay kartınızın güvenilir olmasını olumsuz etkileyecektir. Astropay kart bilgileri çevrimiçi muhabbete kesinlikle verilmez. Çünkü internet korsanlarının web site konuşma kayıtlarını ele geçirme durumunda kartlar bir başkasının eline geçecektir.

Astropay kartı çevrimiçi marketlerde elektronik ödeme kabul eden tüm noktalarda kullanabilirsiniz. Ödeme yaparken elektronik kanal içinde astropay butonuna girip bilgileri doğru girip miktarı girmeniz yeterli olacaktır. Kartın onaylanması 15 saniye içinde gerçekleşir. Kart tek kullanımlık bir kart değildir. O yüzden alışveriş yaparken illa kart bedeli kadar harcamaya kendinizi zorlamayın. Harcamalarınızı güvenilir gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Astropay kart bilgisini sizden isteyen çevrimiçi marketlere kesinlikle vermeyin. Sistem tarafından otomatik onaylanan ödeme kanalı bulunan siteleri tercih edin. Şifreyi paylaşmanız durumunda kartınızın güvenilirliği düşecek bir başkası istediği zaman kartınızı harcayabilecektir. Bu durumsa siz herhangi bir hak talep edemezsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir