Blog Yazarlığı Yaparak Para Kazanma

Blog Yazarlığı Yaparak Para KazanmaBirçok web sitesi içerik üretecek yazar aramaktadır. Bu ihtiyacını karşılamak için sitesinde yazarımız olmak ister misiniz? Sizde yazı yazarak para kazanın gibi bölümler oluşturur. Bu bölüme yazılar yazarak ciddi paralar kazanabilirsiniz.  Günlük 200 kelimelik 10 makale yazıp 20 lira para kazanmanız mümkündür. Bu işi düzenli  olarak yaptığınızda aylık 1 siteden 600 lira para kazanabilirsiniz.

Günlük 200 kelime 10 makaleyi ortalama 1-2 saat gibi bir sürede yazabilirsiniz. Yazardan istenen şudur. Yazılar kopya içerikli olmasın akıcı bir dille anlatılmış olsun ve kendi cümleleri ile anlatmış olsun. Tüm bu şartları sağlayarak bir çok web sitesine yazar olabilirsiniz.

Özellikle ev hanımları yemek tarif sitelerine yazar olabilir. Evde her gün pişirdiği yemeğin tarifini yazmak oldukça kolay olacaktır. Klavyeniz hızlıysa hızlı yazılar yazabiliyorsanız günlük 100 kelime 50 yemek tarifi yazarak günlük 50 lira aylık 1500 lira kazanmanız mümkündür.

Blog yazarlığı oldukça popüler para kazanma yöntemidir. Yazılarımı kim alacak derseniz onun da cevabını hemen verelim. r10.net wmaraci.com gibi 2 tane güçlü webmaster sitesi var. Burada her gün binlerce web sitesi sahibi içerik yazarı aramaktadır. Binlerce yazar da burada makalelerini satacak site sahibi aramaktadır. Sağlam ve temiz iş yaptığınız sürece bu sitelerde ciddi gelir elde edebilirsiniz. Siteler oldukça sağlam çalışır. Eğer çürük iş yaparsanız siteden uzaklaştırma alır bir daha yazarlık yapamazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir